Technologie

www.nelson-homes.cz > Technologie

Vytváření Pre-Fab balíčku

Prefabrikované domácí balíčky jsou panelové systémy, které se dodávají na vaše stránky v předem připravených sekcích. Automatizované továrny společnosti Nelson vám poskytují přesné panelizované stěny, střechy a podlahy, které vám usnadní a zjednoduší proces výstavby vašeho nového domu.

RTM soběstačné domy

Samostatné domy RTM nejsou navrženy bez suterénu. Jsou dokonalým řešením pro chalupu nebo vedlejší bydlení (domek pro hosty).

Rodinné domy

Tyto domy jsou cenově dostupné zcela vytvořené v kontrolovaném prostředí továrny, dodávají se na místo a umisťují se na připravenou základovou desku pomocí šroubů (a jiného spojovacího materiálu). Když se řekne vyrobeno v Nelsonu, mluvíme o vysoce efektivní metodě konstrukce. Námi vyráběné domy vynikají svou přesností a důmyslností. Tyto domy jsou prakticky úplné již v okamžiku, kdy opouštějí výrobní závod, díky čemuž je jejich dokončení na místě určení hračkou.

Nelson Energy Wall

Společnost Nelson Homes každý rok pracuje na tom, aby se pokusila zdokonalit své postupy budování domů. Mezi zásadní vnitřní úspěchy Nelsonova týmu pro výzkum a vývoj patří Nelson Energy Wall. Nelson Energy Wall je navržený ke snížení tepelných ztrát, úspoře energie a eliminaci nákladů na místě, výrazně překračuje požadavky energetického zákoníku. Náš smontovaný systém Nelson Energy Wall používá 1 ¾” tuhou extrudovanou polystyrenovou izolaci, která vytváří tepelný zlom (bez tepelných mostů) a obsahuje vnější plášť, který umožňuje snadnou instalaci systému.